آژانس هواپیمایی ملیکاسیرآژانس هواپیمایی ملیکاسیر
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

تور پرتغال

تور پرتغال 

لیسبون

پایتخت زیبای کشور پرتغال شهر لیسبون است که به زبان محلی  lisboa نامیده میشود. این شهر زیبا در کنار اقیانوس اطلس واقع شده است و سواحل زیبایی دارد که مکانی مناسب برای لذت بردن از دریا، سواحل شنی و تفریحات دریایی است.لیسبون تمام اروپا را یکجا دارد، زیبایی و جذابیت پاریس ، آثار باستانی رم ، شور و هیجان بارسونا و سواحل زیبا و کرانه اقیاونس اطلس همه در لیسبون جمع شده اند.

معماری زیبای شهر و آداب و رسوم و فرهنگ مردم، اروپای کهن را به یاد می آورد.رستوران ها و کافه های قدیمی شهر که مطعلق به قرن ۱۸ میلادی است در کنار فضای مدرن شهری ترکیب خاصی از مدرنیته و سنت را به نمایش میکشد که بسیا زیبا و محصور کننده است.شب نشینی در مکان های عمومی شهر، مکان های تفریحی ساحلی ، آثار باستانی و تاریخی ، مراکز خرید مدرن از جذابیت های این شهر هستند که برای هر گردشگری میتوانند سرگرم کننده و جذاب باشند.

لیسبون جز معدود شهر های اروپایی است که در تمام سال آب و هوایی مناسب دارد. از این رو در هر فصل از سال میتوان به لیسبون سفر کرد و از زیبایی های این شهر تاریخی تفریحی لذت برد.

از مکان ها و آثار دیدنی شهر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

برج بلم ، صومعه‌ی جرونیموس ، موزه‌ی ملی کاشی، میدان کومرسیو، شهرک تفریحی سینترا ، بنای یادبود اکتشاف، آسانسور سانتا ژوستا، پل ۲۵ آوریل، قلعه سائو ژورژ

دیدگاه ها بسته شده است